Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Horoskop Celtycki

Horoskop celtycki został stworzony około dwa tysiące lat temu przez Druidów celtyckich, zamkniętą i tajemniczą kastę kapłańską.

Druidzi stanowili hermetycznie zamkniętą i tajemniczą kastę kapłańską. Pełnili funkcje kapłanów, mędrców i wróżbitów. Medytowali i zgłębiali wiedzę zaszyci samotnie w niezmierzonych lasach.

Kontemplując w swoich świętych gajach, przyswajali sobie moc i mądrość drzew wśród których żyli. Odczytywali przyszłość oraz tłumaczyli sny wykorzystując swoją naturalną intuicję.

Obserwując prawa natury i właściwości otaczających ich roślin, około 2000 lat temu, stworzyli horoskop, przypisując ludziom drzewa; będące odpowiednikiem ich skomplikowanej natury. Uważali, że każdy w dniu narodzin jest przypisany do jakiegoś drzewa i posiada jego cechy.

A drzewa bywają tak jak ludzie: mocne i delikatne, skromne i ozdobne, samotne i rosnące w skupiskach...

Zamów wróżbę

wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone