Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Horoskop Chiński

Chiński Zodiak składa się z dwunastoletniego cyklu, którego każdy rok nazwany jest imieniem innego zwierzęcia.

W Chinach uważa się powszechnie, że to właśnie rok urodzenia jest czynnikiem determinującym cechy osobiste człowieka, jego fizyczne i umysłowe właściwości oraz stopień sukcesu i szczęścia przez całe jego życie.

Chińczycy twierdzą, że każdy człowiek ma w sercu zwierzę przypisane rokowi, w którym się urodził. W astrologii chińskiej u podstaw horoskopu leży powiązanie Księżyca z okresami dłuższe niż zodiakalne. Okresy te stanowią rok księżycowy /lunarny/.

W kulturze Wschodu uważa się, że Księżyc odgrywa większą rolę w życiu człowieka aniżeli Słońce. Kalendarz chiński opracowano w ten sposób, że składa się on z 12 miesięcy liczących po 29 i pół dnia każdy.

Co trzy lata dodawany jest miesiąc przestępny dla wyrównania powstałej luki w stosunku do określonych cykli natury.

Zamów wróżbę

wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone