Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Horoskop partnerski. Horoskop dla par

Astrologowie Wcześniej ograniczali się do przewidywania przyszłości, analizowania charakteru, informowania o finansowych perspektywach, zdrowiu i… romansach.

Właśnie astrologia, inteligentnie zastosowana, może się okazać najbardziej przydatna, gdy zechcesz rozwinąć swoje seksualne umiejętności, zapewnić sobie najodpowiedniejszych partnerów i poznawać techniki, które zapewnią ci największą satysfakcję.

To nie tylko kwestia wolnej woli, która istnieje, ale również sprawa związana z księżycowym znakiem, ascendentem i krawędziami sektora, a od tego zależy, czy wpływ ma następny czy poprzedni znak.

Czy poznam nowego partnera. czy stworzymy trwały związek. Jeśli nie jesteście państwo pewni swojego związku. Czy nasz partner jest szczery wobec nas. itd... Na te i inne pytania dotyczące Państwa związków lub partnerów odpowiem rzetelnie i wyczerpująco.

Zamów wróżbę
wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone