Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Wróżby - Horoskop na 2018 rok

To co przyniesie nam kolejny rok jest wielką tajemnicą dla wszystkich z nas.

Niejeden chciałby poznać przyszłość. Począwszy od małych dzieci, które chciałyby wiedzieć jakie nowe zabawki dostaną w tym roku, poprzez młodzież, która oddałaby wszystko za przepowiedzenie pytań maturalnych, a skończywszy na politykach, którzy chętnie by się dowiedzieli co wydarzy się na scenie politycznej i jaką drogę obrać, aby odnieść sukces. Niektórzy szukają odpowiedzi na swoje pytania w różnego rodzaju przepowiedniach. Jeśli są one korzystne, chcą w nie wierzyć i robią wszystko, aby się one spełniły.

Jeśli wróżba nie spełnia naszych oczekiwań, to wmawiamy sobie, że to tylko wróżba i nie ma się czym przejmować. Ale w podświadomości ciągle myślimy jak zapobiec przykrym wydarzeniom, które rzekomo mają się wydarzyć.

Większość wróżb przepowiadających przyszłość na cały rok przeprowadza się w wieczór sylwestrowy lub w Nowy Rok.

Dużą rolę w rocznym wróżbiarstwie odgrywają karty tarota. Chcąc poznać wróżbę na 2013 rok musimy zastosować specjalny roczny rozkład. Jest on poddawany dogłębnej i bardzo dokładnej analizie. 

Zamów wróżbę

wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone