Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Numerologia. Znaczenie liczb

Już w starożytnym Egipcie przywiązywano dużą wagę do znaczenia liczb. Nauczyciele duchowych tradycji łączyli podstawowe pojęcia w układy liczbowe, być może dlatego, że pomaga to umysłowi dokładniej zapamiętać znaki. Trudno powiedzieć dlaczego tworzyli takie, a nie inne uszeregowania liczbowe, niemniej należy stwierdzić, że w kontekście całej ich kosmologii nabierały one istotnego znaczenia.

Szukając miary, porządku wszystkich rzeczy człowiek spoglądał ku niebu. Tam bowiem siła porządkująca wszechświat objawiła swe działanie w regularnym obiegu Słońca, Księżyca w okresowym pojawianiu się planet i gwiazdozbiorów. Ziemia reguluje te ruchy cyklicznym następstwem dnia i nocy, lata i zimy, przypływów i odpływów. Matematyczne ujęcie cyklicznych zmian pozwoliło sprowadzić je do stosunków liczbowych i przedstawić za pomocą liczb. Liczba stała się w ten sposób pieczęcią najwyższych tajemnic.

Za ojca numerologii uważa się Pitagorasa, który 500 lat przed naszą erą stworzył system obowiązujący do dzisiaj. Ten starożytny matematyk przez całe życie badał wpływ liczb na człowieka. Bez wątpienia jednak numerologia narodziła się znacznie wcześniej.

Zamów wróżbęwróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone