Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Kilka słów o wróżce

Moja przygoda z ezoteryką, a właściwie "nieznanym" rozpoczęła się w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia. Jako młoda dziewczyna zaczytywałam się książkami Danikena, Ditfurtha. Intrygowała mnie poezja Edgara Allana Poe. Książki te opisywały wszechświat i jego wpływ na życie na ziemi. Nieograniczone możliwości umysłu ludzkiego, których nie umiała zbadać i wytłumaczyć nauka.

Ponad piętnaście lat trwałam w sceptycyzmie i tzw. realizmie życiowym, kiedy nadszedł czas dramatycznych przeżyć, które zburzyły mój dotychczasowy świat, poglądy i sposób na życie.

Na mojej drodze życiowej pojawiła się książka o Hunie. Praca z Huną wyzwoliła umiejętności, które w przeszłości mnie przerażały. Zrozumiałam, że możliwości naszego umysłu są nieograniczone. Fakt, że czegoś nie możemy zrozumieć lub naukowo udowodnić, nie znaczy, że tego nie ma.

Po osiągnięciu równowagi emocjonalnej i duchowej, na mojej drodze życiowej, pojawił się Tarot. Posiada on zaskakujące możliwości przewidywania przyszłych wydarzeń i podpowiadania właściwych rozwiązań. Im dłużej pracuję z Tarotem, tym bardziej zdumiewa mnie swoją mądrością i niezgłębioną wiedzą o życiu człowieka.

Na podstawie wieloletniej praktyki zrozumiałam, że Tarot jest wspaniałym doradcą, jednak podjęcie właściwych decyzji i działanie należy do człowieka.
Ta współpraca gwarantuje sukces.

UWAGA NA FAŁSZYWE KONTA NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH !!!

Profil http://ask.fm/eeeeela JEST FAŁSZYWY !!! Nie ponoszę odpowiedzialności za działania tego oszusta. Jest to skradziona tożsamość.

Na pytania, odpowiadam tylko z adresu mailowego na domenie tarocistka.pl

 

Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone - polityka prywatności