Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Oferta współpracy wróżki

Zapraszam do współpracy organizatorów imprez, agencje reklamowe, pracodawców ...

W ofercie: wróżby z kart tarota, wróżenie z ręki.

Możecie państwo zaprosić wróżkę na:

- imprezy okolicznościowe
- imprezy integracyjne
- bale karnawałowe
- wieczory wróżb w lokalach gastronomicznych i klubach
- oraz przy wszelkiego rodzaju imprezach
- andrzejki, walentynki

Dla pracodawców:
- analiza współpracowników

Dla agencji Human Research:
- analiza profilu pracownika

Dla portali internetowych
- pisanie horoskopów

Propozycje współpracy proszę kierować na adres:
e-mail

porada@tarocistka.pl

UWAGA NA FAŁSZYWE KONTA NA PORTALACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH !!!

Profil http://ask.fm/eeeeela JEST FAŁSZYWY !!! Nie ponoszę odpowiedzialności za działania tego oszusta. Jest to skradziona tożsamość.

Na pytania, odpowiadam tylko z adresu mailowego na domenie tarocistka.plMoja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone - polityka prywatności