Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Tarot karty. Postaw tarota

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z usług mojego tarota, przekonać się jakie możliwości dają karty tarota, proszę o kontakt.

Postaw tarota online. Wróżby on line z kart tarota, są coraz bardziej popularne wśród wróżb internetowych.

Na osobiste spotkanie trzeba się specjalnie umówić, a po słuchawkę można sięgnąć w każdej chwili.

Kiedy ma się dręczący problem, trudno wtedy czekać kilka dni.

Poza tym kwadrans rozmowy z wróżką jest tańszy, niż wizyta, człowiek jest anonimowy, a opłaty za połączenie wlicza się do rachunku telefonicznego.

Oferuję wróżby z kart Tarota

Zapraszam do poznania przyszłości swojej i swoich bliskich.

Spytaj tarota, co przyniesie przyszłość

Zamów wróżbę

wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone