Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Tarot. Tarot online

Tarot to jedna z najpoważniejszych i najpopularniejszych metod wróżenia. Każda karta przedstawia jakiś symbol, którego znaczenie należy odczytać w odpowiedni sposób.

Historia kart tarota sięga XV wieku, wtedy służyły one głównie do grania. Około wieku XVIII wprowadzono podział na karty przeznaczone do grania, oraz karty przeznaczone do wróżenia.

Talia tarota to 78 kart na które składają się Małe Arkana oraz Wielkie Arkana. Koniec wieku XIX i wiek XX to skupienie się na symbolice poszczególnych kart i przekonaniu o magicznej sile tarota. 

Dzięki kartom tarota możemy uzyskać odpowiedzi na dręczące nas pytania oraz dowiedzieć się jaka przyszłość nas czeka. Na rynku istnieje wiele książek, które wyjaśniają w jaki sposób wróżyć z kart tarota i jak odczytywać znaczenie kart.

Zamów wróżbęwróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone