Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Tarot. Znaczenie kart tarota

Przez wiele stuleci okultyści twierdzili, że tarot jest swego rodzaju grobowcem niezmierzonej, starożytnej wiedzy tajemnej, zakodowanej w postaci symboli, która dostępna jest tylko dla najbardziej wykształconych i wtajemniczonych. Owa tajemniczość wynika częściowo z faktu, że zupełnie nie wiadomo, gdzie narodził się tarot.

Jego zagadkowe pochodzenie spowodowało, że niektórzy okultyści utrzymują, że wywodzi się od kapłanów-czarowników starożytnego Egiptu, Babilonu, Tybetu, a nawet legendarnej Atlantydy.

Faktem jest, że pierwsza historyczna wzmianka o tarocie pochodzi mniej więcej z 1390 r., ze średniowiecznej Francji. Niewykluczone też, że ten rodzaj kart stanowi część folkloru ludów romańskich i przybył do Europy wraz z nimi wiele wieków temu. Nie przestał się też rozprzestrzeniać również po przedostaniu się poza kulturę cygańską.

Tradycyjny tarot europejski, nadal jednak operuje atrakcyjną formą i mglistym symbolizmem

Zamów wróżbę
wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone