Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Wróżba e-mail. Wróżby mailowe

Jeśli Jeśli chcecie Państwo skorzystać z moich wróżb przez e-mail, proszę wysłać informację na adres mailowy:

WRÓŻBA PRZEZ E-MAIL

Jeśli chcecie Państwo zamówić wróżbę przez email to proszę wysłać na adres: porada@tarocistka.pl

imię, datę urodzenia, pytania lub opis sprawy, którą chcecie Państwo rozwiązać.

W pierwszej wiadomości ode mnie otrzymujecie Państwo potwierdzenie przyjęcia pytań oraz numer konta na które należy wpłacić: 1 pytanie koszt 20 zł

Po zaksięgowaniu należnej kwoty otrzymujecie Państwo wróżbę, rzetelną analizę kart tarota.Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone - polityka prywatności