Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Wróżba online skype. Wróżby

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z moich wróżb przez komunikator skype, proszę wysłać informację na adres mailowy: adres mailowy:

WRÓŻBA PRZEZ SKYPE

Jeżeli chcecie Państwo skorzystać z wróżby przez Skype, proszę wysłać informację.

Należność za tę usługę wynosi 300zł za 1 godzinę, lub 150zł za pół godziny.

W pierwszej wiadomości otrzymujecie państwo potwierdzenie, oraz numer konta.
Po zaksięgowaniu tej kwoty wysyłam do państwa propozycję spotkania internetowego i mój nick Skype.

Lub płatność online : płacę - 300 zł : płacę - 150 złMoja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone - polityka prywatności