Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Andrzejki. Wróżby andrzejkowe

Wielu ludzi czeka w napięciu na niezwykła noc, pełną wróżb oraz dobrej zabawy, czyli Andrzejki. W noc andrzejkową magia dotyka każdego z nas, poprzez różnego typu wróżby oraz przesądy andrzejkowe. Lanie wosku, chowanie kartek z imionami chłopców, ustawianie butów to tylko nieliczne z całego kanonu wróżb andrzejkowych.

W tę niezwykłą noc wszyscy zaczynają wierzyć w magię wróżb, horoskopów czy staropolskich przesądów. Wszyscy tej jednej nocy chcą uwierzyć w magię, wróżby i oderwać się od szarej rzeczywistości, w końcu tej jednej nocy wszystko jest nie ważne, liczy się tylko dobra zabawa w gronie przyjaciół lub rodziny.

Wiele osób wykonując andrzejkowe wróżby, nie myśli czy to prawda czy może wymysł naszej bujnej wyobraźni.

Na andrzejkowy wieczór, wróżba indywidualna

Postaw sobie wróżbę andrzejkową on - line

Zamów wróżbę

wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone