Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Andrzejki. Wróżby andrzejkowe

Wielu ludzi czeka w napięciu na niezwykła noc, pełną wróżb oraz dobrej zabawy, czyli Andrzejki. W noc andrzejkową magia dotyka każdego z nas, poprzez różnego typu wróżby oraz przesądy andrzejkowe. Lanie wosku, chowanie kartek z imionami chłopców, ustawianie butów to tylko nieliczne z całego kanonu wróżb andrzejkowych.

W tę niezwykłą noc wszyscy zaczynają wierzyć w magię wróżb, horoskopów czy staropolskich przesądów. Wszyscy tej jednej nocy chcą uwierzyć w magię, wróżby i oderwać się od szarej rzeczywistości, w końcu tej jednej nocy wszystko jest nie ważne, liczy się tylko dobra zabawa w gronie przyjaciół lub rodziny.

Wiele osób wykonując andrzejkowe wróżby, nie myśli czy to prawda czy może wymysł naszej bujnej wyobraźni.

Na andrzejkowy wieczór, wróżba indywidualna

Postaw sobie wróżbę andrzejkową on line

Zamów wróżbę

wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone