Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Wróżby na pracę. Wróżba na karierę

Szukasz pracy? Czy warto teraz zmienić pracę? Nie wiesz co zrobić ?

Niestety nastał czas kryzysu gospodarczego, zarówno w Polsce jak i za granicą. Dlatego osoby poszukujące pracy mają zdecydowanie bardziej utrudnione zadanie, a będąc na rozmowie kwalifikacyjnej muszą pokazać się z jak najlepszej strony, aby spośród setek osób kandydujących zostać zauważonym i wybranym z tłumu.

Kiedy przeglądamy ogłoszenia w prasie, czy też słuchamy audycji w radiu z ofertami pracy, wydawałoby się że praca faktycznie jest, wystarczy się po nią zgłosić.

Jednak kiedy dzwonimy do pracodawcy, bądź udajemy się na rozmowę kwalifikacyjną, okazuje się że miejsce jest już zajęte, bądź że w kolejce czeka wielu kandydatów.

Postaw sobie wróżbę na pracę on line

Zamów wróżbę

wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone