Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Wróżba na zdrowie. Wróżby zdrowotne

Aby nasz organizm był zdrowy, utrzymany w harmonii, staramy się samodzielnie pobudzić go do odpowiedniej aktywności.

Nie jest łatwe, przy natłoku obowiązków i braku czasu na sport. Jeśli jednak już uda nam się zmobilizować do wzięcia się w garść, to często popełniamy kolejny błąd polegający na narzuceniu sobie drakońskiej metody będącej połączeniem niskokalorycznej diety i dużego wysiłku fizycznego.

Wydaje nam się, że właśnie tak poprawimy swoje zdrowie i urodę. Ale takie postępowanie przypomina trochę dobijanie wycieńczonego od ciężkiej pracy konia, który nie ma już siły, ale zmuszany, nadal musi pracować z wytężeniem.

Narzucając sobie taki reżim, uruchamiamy mechanizm spalania tłuszczu, ale również gwałtownego usuwania toksyn z całego układu krwionośnego, wątroby, nerek i innych, a to nie wpływa dobrze na nasze zdrowie. 

Postaw sobie wróżbę na zdrowie on line

Zamów wróżbę

wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone