Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Wróżby. Wróżby online

Wróżby online, a szczególnie sms-owe, to bardzo popularna i ciesząca się dużym zainteresowaniem dziedzina stawiania wróżb w Internecie.

W Internecie znajduje się wiele serwisów, na których profesjonalne wróżki oferują nam swoje porady. Wróżby Internetowe to wróżby, które nie wymagają podczas ich przeprowadzania obecności osoby, dla której przeprowadzana jest wróżba. Najczęściej wróżby online opierają się na numerologii czy na kartach tarota.

Jeszcze do niedawna większość wróżb i porad można było zasięgnąć bezpłatnie. Ale ostatnio coraz częściej wróżby online są wróżbami płatnymi. Być może celem tego działania jest nie tylko chęć zarobku, ale również uwiarygodnienie faktu, że wróżba jest przygotowana profesjonalnie, jednym słowem, że jest coś warta.

Wiele serwisów oferuje swoim klientom codzienne horoskopy przesyłane na skrzynkę e-mail, jak również naukę wróżenia przez Internet.

Jaką mamy pewność, że wróżbę online przeprowadza osoba, która reklamuje się jako wiarygodna wróżka? Właściwie żadnej, ale jeśli nie spróbujemy i nie skorzystamy z wróżb online, to nie przekonamy się o ich prawdziwości bądź nie...

Zamów wróżbę

wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone