Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Wróżby. Wróżba z kart tarota

Obecnie w powszechnym użyciu na całym świecie jest talia pochodząca z Francji, powstała prawdopodobnie pod koniec XV w. Karty były wówczas produkowane ręcznie, a masowa produkcja pojawiła się dopiero w 1832. Początkowo malowano je tak, że góra obrazków znajdowała się tylko z jednej strony, tak jak w taroku.

Zwierciadlane odbicie na kartach prezentujących figury pojawiło się dopiero pod koniec XIX w. Interpretacja poszczególnych kart dla przepowiadania przyszłości najprawdopodobniej również wywodzi się z taroka. Do niedawna interpretacja ta była przekazywana tylko ustnie, różne źródła mogą zatem podawać różne interpretacje, często sprzeczne.

Do wróżenia można używać pełnej talii składającej się z 52 kart albo, jeśli ktoś woli, odrzucić karty od dwójek do szóstek i korzystać z pozostałych 32; Oba zestawy przyniosą taki sam efekt. Nie zmieniają się jednak strefy wpływu czterech kolorów, bez względu na użyty zestaw, jak też wybór karty - symbolu klienta oraz czynności wstępne.

Zamów wróżbę

wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone