Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Kości. Wróżby z kości

Zastosowanie kości do wróżenia wyrosło prawdopodobnie z rzucania losów, przykładem czego może być wróżenie z kości nadpiętowych owiec.

Kości posiadały cztery łatwe do odróżnienia powierzchnie i tym samym nadawały się do rzucania, gdyż każdej powierzchni można było przypisać jakieś znaczenie. Astragali używano w starożytnej Grecji i Rzymie i właściwie przetrwały, obok bardziej precyzyjnych form kości, aż do X w.
Kości wyrabiało się w najrozmaitszych kształtach i rozmiarach, a niektóre miały aż 20 boków.

W przeszłości większość zrobiona była z drzewa, kości lub kości słoniowej, ale używano również materiałów cenniejszych, które jak wierzono zachowują ukrytą siłę magiczną. Współczesne kości są zazwyczaj sześcianami i zrobione są z plastyku.

Typowe oznaczenie kości w świecie zachodnim to jedno oczko na ścianie przeciwległej do zawierającej sześć oczek, dwa naprzeciw pięciu, trzy naprzeciw czterech, ale w innych stronach świata stosuje się rozmaite układy.

Zamów wróżbę
wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone