Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Fusy. Wróżenie z fusów

Fusy od kawy przygotowuje się tak samo jak fusy herbaciane. Interpretacja wzoru wygląda tak samo, jak fusów herbacianych.

Wróżenie z fusów (taseografla) wywodzi się prawdopodobnie ze starożytnych Chin. Panował tam zwyczaj odczytywania znaków zawartych w wewnętrznej części dzwonu, a pozbawione uszek filiżanki po odwróceniu wyglądały jak dzwon. Tak więc przez skojarzenie wyglądu filiżanki z dzwonem, ułożenie fusów herbacianych wewnątrz filiżanki zaczęło mieć magiczne znaczenie.

Różne ludy stosowały różne metody wróżenia podobne w formie do wróżenia z fusów. W średniowieczu lano cynę lub ołów na zimną wodę, by otrzymać proroczy kształt.

Metoda ta była pochodną działania alchemików, usiłujących przekształcić te metale w złoto, co widzimy na ilustracji (z prawej). Innym materiałem stosowanym zamiast ołowiu był wosk. W ceromancji lano roztopiony wosk do płytkiego naczynia z zimną wodą i interpretowano powstałe w ten sposób kształty.

Zamów wróżbę


wróżby z kart tarota


Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone