Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Zamów wróżbę z kart tarota

Jeśli chcecie Państwo skorzystać z moich usług. Przekonać się jakie możliwości daje tarot jest kilka sposobów. Proszę wybrać jeden z nich. Kontakt z wróżką.

wróżba skype wróżba przez komórkę wróżba telefoniczna wróżba email

Uwaga - mojej oferty nie znajdziesz na żadnych portalach aukcyjnych typu Allegro i inne. Na pytania, odpowiadam tylko z adresu mailowego na domenie tarocistka.pl

Oferta dla osób przebywających za granicą

Już wkrótce

Oferta wróżb e-mail w obcej walucie

Płatność w EURO - Płatność w USD

Oferta wróżb Skype w obcej walucie

Płatność w EURO - Płatność w USD - Płatność w GBP

wróżka elżbieta
Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone - polityka prywatności