Moje karty tarota do wróżb


karty tarota
Od lat we współpracy z kartami Tarota staram się pomóc ludziom w pokonywaniu życiowych meandrów. Tarot jako energia posiadająca możliwość wejrzenia w przyszłe wydarzenia, jest drogowskazem dla zagubionych. Jednak jak sama nazwa mówi drogowskaz nie podejmie za nas decyzji jak również nie zamieni ich w działanie. TAROT dostarcza nam wiedzy, a co my z nią zrobimy pozostaje w gestii naszej wolnej woli. Jeśli otrzymaną wiedzę, wykorzystamy przy naszym podejmowaniu decyzji, to przyszłość będzie na pewno spełniała nasze oczekiwania. Dotyczy to każdej płaszczyzny życia człowieka: uczuciowej, emocjonalnej. Oraz zdrowotnej, materialnej, finansowej, czy intelektualnej.

Polityka prywatności

1. Osoba zamawiająca treść ezoteryczną, rozumianą jako usługę email, połączenie Skype, rozmowę poprzez telefon gsm, automatycznie akceptuje niniejszy regulamin i jest dalej określana mianem Użytkownik.
2. Użytkownik wyraża zgodę na przechowywanie i niezbędne przetwarzanie przez tarocistka.pl swoich danych osobowych w celach komunikacyjnych lub przedstawienia oferty świadczonych usług.
3. Tarocistka.pl przetwarza dane Użytkowników zgodnie z prawem i z zachowaniem zasad poufności.
4. Tarocistka.pl nie przekazuje, nie sprzedaje i nie udostępnia zgromadzonych danych osobowych Użytkowników.
5. Na zasadach przewidzianych przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku Użytkownik ma prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.
6. Korespondencja opiera się przede wszystkim na podstawie imienia Użytkownika i jego adresu email lub Skype. Jednak dane te nie są zestawiane z danymi osobowymi.
7. Korespondencja mailowa nie jest archiwizowana przez tarocistka.pl. Najdalej, w ciągu 7 dni roboczych ulega automatycznemu zniszczeniu.
8. Z usług tarocistka.pl mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie. (Natomiast same konsultacje mogą dotyczyć dzieci oraz młodzieży).
9. Tarocistka.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody spowodowane nieprawidłowym korzystaniem z serwisu przez Użytkownika, korzystanie z usługi przez osoby nieuprawnione, zakłócenia lub przeszkody w korzystaniu z usługi, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń losowych.


Uwaga - mojej oferty nie znajdziesz na żadnych portalach aukcyjnych. Na pytania, odpowiadam tylko z adresu mailowego na domenie tarocistka.pl


wróżka elżbieta
Moja długoletnia praktyka interpretacji Kart Tarota, udowodniła ich skuteczność przy rozwiązywaniu ludzkich problemów. Czy będziemy to akceptować, czy też nie - symbolika TAROTA potrafi celnie określić przyczyny naszych różnych niepowodzeń życiowych. Każdy człowiek ma odgórnie dane prawo do szczęścia, natomiast czy z tego prawa skorzysta wykorzystując szeroką wiedzę dostarczoną przez Tarota, zależy tylko od niego.
© tarocistka.pl prawa zastrzeżone